Aktuality

Sestra mého srdce působí ve Fakultní nemocnici Olomouc. Dagmar Hetclová uspěla v soutěži Sestra roku
2. 5. 2022

Titul Sestra mého srdce se stěhuje do Olomouce! V anketě veřejnosti, která je součástí soutěže Sestra roku, získala nejvíce hlasů vrchní sestra I. interní kliniky - kardiologické Fakultní nemocnice Olomouc Mgr. Dagmar Hetclová. Vyslankyně největšího zdravotnického zařízení na střední Moravě navíc uspěla i v samotné hlavní soutěži, když v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání skončila na druhém místě.

Přečíst
O titul Sestra roku zabojuje vrchní sestra I. interní kliniky Fakultní nemocnice Olomouc Dagmar Hetclová. Dejte jí svůj hlas
20. 4. 2022

V pátek 29. dubna 2022 budou v pražském Kině Lucerna během slavnostního galavečera odtajněna jména vítězek či vítězů jednotlivých kategorií letošního ročníku soutěže Sestra roku. Svou vyslankyni v tomto klání má i Fakultní nemocnice Olomouc. Je jí vrchní sestra I. interní kliniky - kardiologické Mgr. Dagmar Hetclová.

Přečíst