Aktuality

Luklův kardiologický den opět představí nové postupy, tentokrát však prostřednictvím online přenosů
9. 9. 2020

Na čtyři sta kardiologů a více než dvě sta zdravotních sester z celé České republiky cestuje každoročně v říjnu do Olomouce, aby se zúčastnili největší vzdělávací akce na střední Moravě – konference Luklův kardiologický den. Bohatý program prezentací novinek z oblasti diagnostických a léčebných postupů připravovali pořadatelé z I. interní klinika - kardiologické Fakultní nemocnice Olomouc i letos, ovšem své plány museli přizpůsobit hygienicko-epidemiologickým opatřením spojeným s šířením onemocnění COVID-19.

Přečíst