Příležitost pro studenty LF a FZV! Pomozte kardiologům s pacientským programem

11. 1. 2024

Kardiologie, zdravý životní styl, holistický přístup k léčbě… Je pro vás spojení těchto slov a oborů přitažlivé? Pak pro vás máme nabídku.

Na I. interní klinice – kardiologické FN Olomouc již druhým rokem úspěšně pomáháme pacientům v programu Nebuď pod tlakem optimalizovat krevní tlak i jinak než jen léky.

A nyní hledáme do týmu mladé kolegyně a kolegy, kteří se chtějí naučit zpracovávat a vyhodnocovat vědecká data z oblasti léčby hypertenze ve vztahu ke zdravého životního stylu.

Proč do toho jít s námi?

Výstupy ze získaných dat lze využít v rámci SVOČ vypisovaných na UPOL a prezentovat je na tuzemských i zahraničních studentských kongresech. Kromě toho získáte cenné kontakty a k zahození samozřejmě není ani finanční odměna.